Na podlagi priporočil NIJZ bodo govorilne ure v tem šolskem letu potekale na daljavo oziroma po telefonu ali prek videopovezav Microsoft Teams. 

Kratka navodila za dostop videopovezave Microsoft Teams:

  • Za vzpostavitev videokonferenčnega sistema potrebujete internetno povezavo in eno od elektronskih naprav, namizni računalnik z zvočniki, kamero in slušalke z mikrofonom (lahko uporabite tudi slušalke, ki ste jih prejeli poleg mobilnega telefona), prenosnik, tablico ali pametni telefon.
  • Priporočamo uporabo brskalnika Google Chrome ali Microsoft Edge.
  • K srečanju se pridružite največ 5 minut pred pričetkom srečanja s klikom na povezavo (Pridružite se srečanju v aplikaciji Microsoft Teams), ki jo boste prejeli od razrednika po e-pošti.
  • Preusmerjeni boste na spletno stran M Teams, kjer v malem oknu kliknete Zapri in nato izberete Odpri v spletnem brskalniku. Na naslednji strani vpišete svoje ime in priimek in kliknete gumb Pridruži se.
  • Počakate v čakalnici, da vas razrednik sprejme v srečanje.
  • Srečanje zaključite s klikom na rdeč gumb s slušalko.

V primeru, da ste v M Teams prijavljeni preko svoje organizacije, se je potrebno najprej izpisati (ikona z začetnicama imena in priimka desno zgoraj + Izpis), zapreti brskalnik in ponovno slediti 3. in 4. koraku tega obvestila.

Dopoldanske govorilne ure

 

Na individualni pogovor z učiteljem lahko starši stopijo v stik v času dopoldanskih govorilnih ur, na katere se je potrebno predhodno najaviti.  

Ristana Dabič

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 1. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 12.05-12.50, 1. A

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka

pismoristana.dabic@os-bled.si


Romana Berce

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanjem bivanju

domOddelek: 1. A

ura Govorilne ure: sreda, 8.20-9.05, 1. A

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka

pismoromana.berce@os-bled.si


Metka Svetina

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 1. B

ura Govorilne ure: četrtek, 12.05–12.50, 1. B

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka, Logika

pismometka.svetina@os-bled.si


Elizabeta Žnidaršič Stefanciosa

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanjem bivanju

domOddelek: 1. B

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka

pismoelizabeta.znidarsic@os-bled.si


Irena Burja

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 2. A

uraGovorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, 2. A

tagInteresne dejavnosti: Bralna značka, Kresnička, Tabor Hočem več

pismoirena.burja@os-bled.si


Martina Šporar

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 2. B

ura Govorilne ure: sreda, 11.15–12.00, 2. B

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka, Logika, Vesela šola

pismomartina.sporar@os-bled.si


Justi Barle

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 3. A

ura Govorilne ure: petek, 9.25–10.10, 3. A

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka, Tabor Hočem več

pismojusti.barle@os-bled.si


Bernardka Bernard

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 3. B

ura Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10, 3. B

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka, Noč s knjigo, Planinski krožek, Likovne delavnice

pismobernardka.bernard@os-bled.si


Saša Zupan

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 3. C

ura Govorilne ure: torek, 9.25–10.10, 3. C

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka, Tabor Hočem več, Noč s knjigo, Turistični krožek

pismosasa.zupan@os-bled.si


Aleš Ambrož

učitelj razrednega pouka

domOddelek: 4. A

ura Govorilne ure: torek, 11.15-12.00, 4. A

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka

pismoales.ambroz@os-bled.si


Marjeta Sebanc

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 4. B

ura Govorilne ure: ponedeljek, 11.15-12.00, 4. B

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka, Kresnička, Cici vesela šola, Noč s knjigo

pismometa.sebanc@os-bled.si


Lidija Vidic

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 5. A

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka

pismolidija.vidic@os-bled.si


Mateja Sirk

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 5. B

ura Govorilne ure: torek, 8.20-9.05, 5. B

tag Interesne dejavnosti: Bralna značka

pismomateja.sirk@os-bled.si


Janja Iskra

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: sreda, 8.20-9.05, zbornica RS

pismojanja.iskra@os-bled.si


Dana Sušnik

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: po dogovoru

pismodana.susnik@os-bled.si


Ula Štibelj

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: po dogovoru

pismoula.stibelj@os-bled.si


Anja Mitić

angleščina

ura Govorilne ure: četrtek, 12.05-12.50

pismoanja.mitic@os-bled.si


Alenka Branc Demšar

angleščina

ura Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10, zbornica RS

pismoalenka.branc-demsar@os-bled.si


Renata Štern

gospodinjstvo

ura Govorilne ure: 

pismorenata.stern@os-bled.si


Irena Kosmač

glasbena umetnost

ura Govorilne ure: petek, 9.25-10.10, zbornica PS

pismoirena.kosmac@os-bled.si


Helena Vojvoda

neobvezni izbirni predmet tehnika

ura Govorilne ure: 

pismohelena.vojvoda@os-bled.si


Petra Dermota

neobvezni izbirni predmet računalništvo

ura Govorilne ure: petek, 10.25-11.10, pisarna računalnikarja

pismopetra.dermota@os-bled.si


Irena Švagelj Fajan

neobvezni izbirni predmet nemščina

ura Govorilne ure: torek, 12.05-12.50, zbornica PS

pismoirena.svagelj@os-bled.si


Ana Hribar

neobvezni izbirni predmet šport, učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: po dogovoru

pismoana.hribar@os-bled.si

Alenka Šimnic

naravoslovje, biologija, izbirni predmeti: ONA, RČL, ROD

domOddelek: 6. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 11.15-12.00, zbornica PS

pismoalenka.simnic@os-bled.si


Irena Kosmač

glasbena umetnost

domOddelek: 6. B

ura Govorilne ure: petek, 9.25-10.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Pevska pripravnica, otroški in mladinski pevski zbor

pismoirena.kosmac@os-bled.si


Tina Burja

naravoslovje, biologija, kemija. izbirni predmet KEŽ

domOddelek: 6. C

ura Govorilne ure: ponedeljek, 11.15–12.00, zbornica PS

pismotina.burja@os-bled.si


Maja Jemc

angleščina

domOddelek: 7. A

ura Govorilne ure: petek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleški krožek – Extra English, Angleška bralna značka

pismomaja.jemc@os-bled.si


Eva Klinar

slovenščina, izbirni predmet GKL

domOddelek: 7. B

uraGovorilne ure: torek, 9.25-10.10., zbornica PS

tagInteresne dejavnosti: Bralna značka, Novinarski krožek, Debatni klub

pismoeva.klinar@os-bled.si


Kristina Kodranov Maroševič

zgodovina, izbirni predmet ŠI

domOddelek: 7. C

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Španska bralna značka

pismokristina.kodranov-marosevic@os-bled.si


Borut Sirk

šport, izbirni predmet NOG

domOddelek: 8. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10, zbornica PS

pismoborut.sirk@os-bled.si


Meta Pazlar

geografija, domovinska in državljanska kultura in etika

domOddelek: 8. B

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Otroški parlament, Vesela šola, Dramski krožek, Šolski radio

pismometa.pazlar@os-bled.si


Alma Stružnik

slovenščina

domOddelek: 9. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 10.25–11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Finžgarjeva bralna značka, Novinarski krožek

pismoalma.struznik@os-bled.si


Sara Petrič

slovenščina

domOddelek: 9. B

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Finžgarjeva bralna značka

pismosara.petric@os-bled.si


Alenka Kogoj

matematika, Izbirni predmet OGL, OGK, RVT

domOddelek: 9. C

ura Govorilne ure: sreda 10.25-11.10, zbornica PS

pismoalenka.kogoj@os-bled.si


Metka Jemec

matematika

ura Govorilne ure: sreda, 9.25-10.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Logika, Matemček, Razvedrilna matematika

pismometka.jemec@os-bled.si


Jerneja Jelušič

matematika

ura Govorilne ure: torek, 9.25-10.10, zbornica PS

pismojerneja.jelusic@os-bled.si


Petra Tonejc

matematika

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Računalniški krožek

pismopetra.tonejc@os-bled.si


Jana Nerat

angleščina

ura Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleška bralna značka

pismojana.nerat@os-bled.si


Irena Švagelj Fajan

angleščina, izbirni predmet nemščina

ura Govorilne ure: torek, 12.05-12.50, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleška in nemška bralna značka

pismoirena.svagelj@os-bled.si


Tanja Mohorič Drožina

izbirni predmet nemčina

ura Govorilne ure: po dogovoru

pismotanja.mohoric-drozina@os-bled.si


Nina Ovsenek

izbirni predmet španščina

ura Govorilne ure: po dogovoru

tag Interesne dejavnosti: Kitajščina

pismoninaovsenek@gmail.com


Primož Trontelj

fizika

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Verižni eksperiment

pismoprimoz.trontelj@os-bled.si


 

Sergeja Ažman Lapajne

likovna umetnost, izbirni predmet LS

ura Govorilne ure: torek, 8.20-9.05, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Malo likovno snovanje, Slikanje na platno

pismosergeja.azman-lapajne@os-bled.si


Renata Štern

gospodinjstvo, naravoslovje, izbirni predmet SPH in NPH

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Sladkorna bolezen, Zlata kuhalnica, Mali Masterchef

pismorenata.stern@os-bled.si


 

Helena Vojvoda

tehnika in tehnologija

ura Govorilne ure: 

pismohelena.vojvoda@os-bled.si


Petra Dermota

tehnika in tehnologija

ura Govorilne ure: petek, 10.25-11.10, pisarna računalnikarja

pismopetra.dermota@os-bled.si


Vinko Poklukar

šport, izbirni predmet ŠSP

ura Govorilne ure: 

pismovinko.poklukar@os-bled.si


Vesna Repe

šport, izbirni predmet ŠZZ

ura Govorilne ure: 

pismovesna.repe@os-bled.si

Popoldanske govorilne ure

Popoldanske govorilne ure so skupne. Praviloma so vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.30 za razredno stopnjo in predmetno stopnjo, razen če ni v začetku šolskega leta drugače določeno.

Načrtovane govorilne ure za šolsko leto 2021/2022:

  • 7. oktober     
  • 4. november   
  • 2. december   
  • 6. januar   
  • 3. marec     
  • 7. april       
  • 19. maj
(Skupno 2.765 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost