OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled in OŠ “Mehmedalija Mak Dizdar” Sarajevo zdaj tudi uradno sodelujeta! Podpis pogodbe med občinama Bled in Sarajevo je sovpadel s 50. obletnico obstoja Osnovne šole “Mehmedalija Mak Dizdar”, kar daje poseben pomen temu dogodku.

Učitelji smo z navdušenjem sprejeli povabilo ravnateljice Samire Nukić in se odpravili v Sarajevo. Tam smo imeli priložnost obiskati šolo ter se seznaniti z njihovo bogato kulturno dediščino in izobraževalnimi praksami.

Veselimo se prihodnjih skupnih projektov in sodelovanja, ki bodo prispevali k medkulturnemu razumevanju, izmenjavi idej ter širjenju prijateljstva med našima šolama. Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled in Osnovna šola “Mehmedalija Mak Dizdar” Sarajevo skupaj gradita mostove znanja in prijateljstva!