TradSLOzajtrk

Vseslovenski projekt Tradicionalni slovenski zajtrk izvajamo z namenom, da bi izboljšali zavedanje o namenu in razlogih za lokalno samooskrbo, domačo pridelavo in predelavo ter v okviru sistema javnega naročanja spodbudili aktivnosti zagotavljanja hrane, pridelane v lokalnem okolju. Javnosti predstavljamo pomen kmetijstva in čebelarstva ter spodbujamo k  pravilni in zdravi prehrani. Ozaveščamo o pomenu živilsko-predelovalne industrije.  Posebno pozornost pa namenjamo pomenu gibanja in ohranjanja čistega okolja.

Več o projektu si lahko preberete na uradni spletni strani projekta: http://tradicionalni-zajtrk.si

Tradicionalni slovenski zajtrk – 2018 TS zajtrk_16 

Tradicionalni slovenski zajtrk – 2017 TS zajtrk_16 

Tradicionalni slovenski zajtrk – 2016 TS zajtrk_16 

Tradicionalni slovenski zajtrk – 2015 TS zajtrk delavnice