Govorilne ure v letošnjem letu potekajo v živo v šoli.

Dopoldanske govorilne ure

Na individualni pogovor z učiteljem lahko starši stopijo v stik v času dopoldanskih govorilnih ur, na katere se je potrebno predhodno najaviti.  

Irena Burja

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 1. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 12.05-12.50, 1. A

tag Interesne dejavnosti: 

pismoirena.burja@os-bled.si


Janja Iskra

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanjem bivanju

domOddelek: 1. A

ura Govorilne ure: četrtek, 12.05-12.50, 1. A

tag Interesne dejavnosti: 

pismojanja.iskra@os-bled.si


Martina Šporar

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 1. B

ura Govorilne ure: ponedeljek, 12.05–12.50, 1. B

tag Interesne dejavnosti: 

pismomartina.sporar@os-bled.si


Elizabeta Žnidaršič Stefanciosa

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanjem bivanju

domOddelek: 1. B

ura Govorilne ure: sreda, 12.05-12.50, 1.B

tag Interesne dejavnosti: 

pismoelizabeta.znidarsic@os-bled.si


Ristana Dabič

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 2. A

uraGovorilne ure: sreda, 11.15-12.00, 2. A

tagInteresne dejavnosti: 

pismoristana.dabic@os-bled.si


Metka Svetina

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 2. B

ura Govorilne ure: torek, 9.25-10.10, 2. B

tag Interesne dejavnosti: 

pismometka.svetina@os-bled.si


Dana Sušnik

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 2. C

ura Govorilne ure: ponedeljek, 9.25-10.10, 2. C

tag Interesne dejavnosti: 

pismodana.susnik@os-bled.si


Veronika Pintar

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 3. A

ura Govorilne ure: petek, 9.25–10.10, 3. A

tag Interesne dejavnosti: 

pismoveronika.pintar1@os-bled.si


Justi Barle

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 3. B

ura Govorilne ure: petek, 9.25-10.10, 3. B

tag Interesne dejavnosti: 

pismojusti.barle@os-bled.si


Meta Sebanc

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 4. A

ura Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00, 4. A

tag Interesne dejavnosti: 

pismometa.sebanc@os-bled.si


Bernardka Bernard

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 4. B

ura Govorilne ure: torek, 11.15-12.00, 4. B

tag Interesne dejavnosti: 

pismobernardka.bernard@os-bled.si


Saša Zupan

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 4. C

ura Govorilne ure: četrtek, 8.20-9.05, 4. C

tag Interesne dejavnosti: 

pismosasa.zupan@os-bled.si


Aleš Ambrož

učitelj razrednega pouka

domOddelek: 5. A

ura Govorilne ure: petek, 8.20-9.05, 5. A

tag Interesne dejavnosti: 

pismoales.ambroz@os-bled.si


Mateja Sirk

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 5. B

ura Govorilne ure: torek, 11.15-12.00, 5. B

tag Interesne dejavnosti: 

pismomateja.sirk@os-bled.si


Lidija Vidic

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 5. C

ura Govorilne ure: četrtek, 9.25-10.10, 2. B

tag Interesne dejavnosti: 

pismolidija.vidic@os-bled.si


Alma Stružnik

slovenščina

domOddelek: 6. A

ura Govorilne ure: torek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Finžgarjeva bralna značka, Novinarski krožek

pismoalma.struznik@os-bled.si


Alenka Kogoj

matematika, Izbirni predmet OGL, OGK, RVT

domOddelek: 6. B

ura Govorilne ure: sreda 10.25-11.10, zbornica PS

pismoalenka.kogoj@os-bled.si


Ana Hribar

šport, učiteljica OPB, razširjen program šport

domOddelek: 6. C

ura Govorilne ure: sreda, 12.05–12.50, zbornica PS

pismoana.hribar@os-bled.si


Alenka Šimnic

naravoslovje, biologija, izbirni predmeti: ONA, RČL, ROD

domOddelek: 7. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS

pismoalenka.simnic@os-bled.si


Irena Kosmač

glasbena umetnost

domOddelek: 7. B

ura Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Pevska pripravnica, otroški in mladinski pevski zbor

pismoirena.kosmac@os-bled.si


Tina Burja

naravoslovje, biologija, kemija. izbirni predmet KEŽ

domOddelek: 7. C

ura Govorilne ure: sreda, 11.15–12.00, zbornica PS

pismotina.burja@os-bled.si


Maja Jemc

angleščina

domOddelek: 8. A

ura Govorilne ure: četrtek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleški krožek – Extra English, Angleška bralna značka

pismomaja.jemc@os-bled.si


Eva Klinar

slovenščina, izbirni predmet GKL

domOddelek: 8. B

uraGovorilne ure: ponedeljek, 9.25-10.10., zbornica PS

tagInteresne dejavnosti: Bralna značka, Novinarski krožek, Debatni klub

pismoeva.klinar@os-bled.si


Kristina Kodranov Maroševič

zgodovina, izbirni predmet ŠI

domOddelek: 8. C

ura Govorilne ure: torek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Španska bralna značka

pismokristina.kodranov-marosevic@os-bled.si


Borut Sirk

šport, izbirni predmet NOG

domOddelek: 9. A

ura Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10, zbornica PS

pismoborut.sirk@os-bled.si


Meta Pazlar

geografija, domovinska in državljanska kultura in etika

domOddelek: 9. B

ura Govorilne ure: torek, 7.30-8.15, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Otroški parlament, Vesela šola, Dramski krožek, Šolski radio

pismometa.pazlar@os-bled.si


Romana Berce

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: torek, 12.55-13.40, zbornica RS

pismoromana.berce@os-bled.si


Urša Tomažič

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: po dogovoru

pismoursa.tomazic@os-bled.si


Ula Štibelj

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: sreda, 9.25-10.10

pismoula.stibelj@os-bled.si


Tina Koselj

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: po dogovoru

pismotina.koselj@os-bled.si


Anja Mitić

angleščina

ura Govorilne ure: četrtek, 12.05-12.50

pismoanja.mitic@os-bled.si


Alenka Branc Demšar

angleščina

ura Govorilne ure: torek, 11.15-12.00

pismoalenka.branc-demsar@os-bled.si


Renata Štern

gospodinjstvo

ura Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00

pismorenata.stern@os-bled.si


Helena Vojvoda

neobvezni izbirni predmet tehnika

ura Govorilne ure: torek, 11.15-12.00

pismohelena.vojvoda@os-bled.si


Petra Dermota

neobvezni izbirni predmet računalništvo

ura Govorilne ure: petek, 10.25-11.10, pisarna računalnikarja

pismopetra.dermota@os-bled.si


Sara Petrič

slovenščina

ura Govorilne ure: torek, 9.25–10.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Finžgarjeva bralna značka

pismosara.petric@os-bled.si


Metka Jemec

matematika

ura Govorilne ure: četrtek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Logika, Matemček, Razvedrilna matematika

pismometka.jemec@os-bled.si


Jerneja Jelušič

matematika

ura Govorilne ure: torek, 9.25-10.10, zbornica PS

pismojerneja.jelusic@os-bled.si


Petra Tonejc

matematika

ura Govorilne ure: 

tag Interesne dejavnosti: Računalniški krožek

pismopetra.tonejc@os-bled.si


Jana Nerat

angleščina

ura Govorilne ure: četrtek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleška bralna značka

pismojana.nerat@os-bled.si


Irena Švagelj Fajan

angleščina, izbirni predmet nemščina

ura Govorilne ure: sreda, 12.05-12.50, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleška in nemška bralna značka

pismoirena.svagelj@os-bled.si


Primož Trontelj

fizika

ura Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Verižni eksperiment

pismoprimoz.trontelj@os-bled.si


Sergeja Ažman Lapajne

likovna umetnost, izbirni predmet LS

ura Govorilne ure: četrtek, 9.25-10.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Malo likovno snovanje, Slikanje na platno

pismosergeja.azman-lapajne@os-bled.si


Jure Čebokli

šport, izbirni predmet ŠSP

ura Govorilne ure: petek, 11.15-12.00, zbornica PS

pismojure.cebokli@os-bled.si


Vesna Repe

šport, izbirni predmet ŠZZ

ura Govorilne ure: četrtek, 9.25-10.10, zbornica PS

pismovesna.repe@os-bled.si


Anja Duljak

angleščina

ura Govorilne ure: torek, 9.25-10.10, po dogovoru

pismoanja.duljak@guest.arnes.si

Popoldanske govorilne ure

Popoldanske govorilne ure so skupne. Praviloma so vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.30 za razredno stopnjo in predmetno stopnjo, razen če ni v začetku šolskega leta drugače določeno.

Načrtovane govorilne ure za šolsko leto 2022/2023:

  • 13. oktober     
  • 10. november   
  • 1. december   
  • 5. januar   
  • 2. marec     
  • 6. april       
  • 18. maj
(Skupno 3.266 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost