Na podlagi priporočil NIJZ bodo govorilne ure v tem šolskem letu potekale na daljavo oziroma po telefonu ali prek videopovezav Microsoft Teams. 

Kratka navodila za dostop videopovezave Microsoft Teams:

  • Za vzpostavitev videokonferenčnega sistema potrebujete internetno povezavo in eno od elektronskih naprav, namizni računalnik z zvočniki, kamero in slušalke z mikrofonom (lahko uporabite tudi slušalke, ki ste jih prejeli poleg mobilnega telefona), prenosnik, tablico ali pametni telefon.
  • Priporočamo uporabo brskalnika Google Chrome ali Microsoft Edge.
  • K srečanju se pridružite največ 5 minut pred pričetkom srečanja s klikom na povezavo (Pridružite se srečanju v aplikaciji Microsoft Teams), ki jo boste prejeli od razrednika po e-pošti.
  • Preusmerjeni boste na spletno stran M Teams, kjer v malem oknu kliknete Zapri in nato izberete Odpri v spletnem brskalniku. Na naslednji strani vpišete svoje ime in priimek in kliknete gumb Pridruži se.
  • Počakate v čakalnici, da vas razrednik sprejme v srečanje.
  • Srečanje zaključite s klikom na rdeč gumb s slušalko.

V primeru, da ste v M Teams prijavljeni preko svoje organizacije, se je potrebno najprej izpisati (ikona z začetnicama imena in priimka desno zgoraj + Izpis), zapreti brskalnik in ponovno slediti 3. in 4. koraku tega obvestila.

Dopoldanske govorilne ure

Na individualni pogovor z učiteljem lahko starši stopijo v stik v času dopoldanskih govorilnih ur, na katere se je potrebno predhodno najaviti. Povezava na stran z e-naslovi učiteljev: osebje šole  

Učiteljica/učitelj

Dan Govorilna ura
Aleš Ambrož torek 11.15-12.00
Justi Barle petek 9.25-.10.10
Romana Berce sreda 8.20-9.05
Bernardka Bernard sreda 10.25-11.10
Irena Burja ponedeljek 10.25-11.10
Alenka Branc Demšar sreda 10.25-11.10
Ristana Dabič ponedeljek 12.05-12.50
Ana Hribar po dogovoru  
Janja Iskra sreda 8.20-9.05
Tina Koselj po dogovoru  
Anja Mitić četrtek 12.05-12.50
Marjeta Sebanc ponedeljek 11.15-12.00
Mateja Sirk torek 8.20-9.05
Špela Starič po dogovoru  
Mateja Stošicki    
Dana Sušnik po dogovoru  
Metka Svetina četrtek 12.05-12.50
Martina Šporar sreda 11.15-12.00
Ula Štibelj po dogovoru  
Lidija Vidic    
Saša Zupan torek 9.25-10.10
Elizabeta Žnidaršič Stefanciosa    
Učiteljica/učitelj Dan Govorilna ura
Sergeja Ažman Lapajne torek 8.20-9.05
Tina Burja ponedeljek 11.15-12.00
Petra Dermota petek 10.25-11.10
Jerneja Jelušič torek 9.25-10.10
Maja Jemc    
Metka Jemec sreda 9.25-10.10
Eva Klinar    
Kristina Kodranov Maroševič    
Alenka Kogoj sreda 10.25-11.10
Irena Kosmač petek 9.25-10.10
Jana Nerat četrtek 11.15-12.00
Metka Pazlar    
Sara Petrič    
Vinko Poklukar    
Vesna Repe    
Borut Sirk ponedeljek 9.25-10.10
Alma Stružnik ponedeljek 10.25-11.10
Alenka Šimnic ponedeljek 11.15-12.00
Renata Štern    
Petra Tonejc    
Helena Vojvoda    
Irena Švagelj Fajan torek 12.05-12.50
Nina Ovsenek po dogovoru  
Tanja Mohorič Drožina po dogovoru  
Anja Cesar torek 8.20-9.05

Popoldanske govorilne ure

Popoldanske govorilne ure so skupne. Praviloma so vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.30 za razredno stopnjo in predmetno stopnjo, razen če ni v začetku šolskega leta drugače določeno.

Razredna  in predmetna stopnja

7. oktober  \   4. november   \   2. december   \   6. januar  \    3. marec   \   7. april   \    19. maj

(Skupno 2.525 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost