V četrtek, 15. 2. 2024, je v Žužemberku potekal četrtfinalni turnir državnega prvenstva v odbojki za starejše deklice. Poleg naše šole so sodelovale še ekipi osnovne šole Komenda Moste in osnovne šole Žužemberka. Našim odbojkaricam je uspelo premagati obe ekipi z vrhunsko igro in srčnostjo na igrišču. Velik korak k osvojenemu prvemu mestu je bila zmaga proti odlični ekipi osnovne šole Komenda Moste, katere igralke so članice ekipe Calcita iz Kamnika. Po zaostanku na obeh tekmah po prvem setu so se dekleta zbrala in pokazale pravi karakter, borbenost in željo po zmagi.

Z zmago na turnirju se je naša ekipa uvrstila na polfinalni turnir državnega prvenstva osnovnih šol. Igralke zaslužne za uspeh so: EVA TIČAR, SARA BUCEK, TINKARA ŽNIDAR, ELA ZRIMEC, VIDA JARKOVIČ, LANI SMOLEJ, INA LAKOTA, MANCA ODAR, NADJA ODAR in MEDEJA ULČAR.

Čestitke in zahvala trenerju Jožetu Markešu in vodji ekipe Borutu Sirku.

Čestitamo in veliko uspeha v nadaljnjem tekmovanju.