Skoči na glavno vsebino

Znani so uradni rezultati šolskega tekmovanja iz znanja MATEMATIKE, ki je potekalo 17. marca 2022 na naši šoli. Tekmovali so učenci od 1. do 9. razreda in pokazali veliko znanja pri reševanju matematičnih nalog.

Matematično priznanje kenguru prejmejo:

 • Miha Sodja, Tim Soklič, Irena Vovk, Nesta Dasović Ravnik, Zoja Pogačar, Nika Schindler, Maks Ian Slivnik, Ana Pintar, Maša Brečko, Luka Brlec, Izabelle Cajous, Nia Ferjan, Kris Kovačič, Brina Kovačič, Blaž Lah, Julija Markun in Ažbe Žvan iz 1. razreda,
 • Martin Kralj, Dolores Klemenčič, Lara Pogačnik, Mia Rus, Tai Cvetkovič, Alja Kolman, Leon Lah, Eva Mužan, Nai Sračnjek, Francisco Pinto Veiga, Klara Vidovič, Ema Ažman, Jurij Gale, Samo Gorec Del Amo, Tristan Hudovernik, Julija Pristov in Jon Sukič iz 2. razreda,
 • Teneja Florjančič, Tilen Klinar, Gaja Kovačič, Urh Primožič, Anika Odar, Enej Žemva, Vita Bassanese, Matevž Strmole, Erazem Šenk, Zala Ferjan, Bart Gmajnar, Maks Legat, Luka Lesjak, Benjamin Rožman in Mojca Sodja iz 3. razreda,
 • Manca Soklič, Ožbej Orel, Tinkara Biškup Ulčar, Matic Murn, Neja Trgovčević, Lara Jensterle in Tita Dervarič iz 4. razreda,
 • Jakob Kelbl, Tibor Mohar, Žiga Gašperin, Neža Urša Primožič, Mark Grad, Nana Gmajnar in Črt Demšar iz 5. razreda,
 • Zala Soklič, Lani Smolej, Luna Jarkovič, Ina Učakar, Medeja Ulčar, Zala Rožman, Martin Pesrl in Lucija Jelušič iz 6. razreda.
 • Gašper Ambrožič, Patrik Oman, Nejc Stergar Avbelj, Nejc Mišov, Manca Odar, Nik Pristavec, Kris Pintar, Jakob Pogačar, Ajša Stare, Žiga Pristavec in Nadja Odar iz 7. razreda,
 • Klara Berc, Gaber Demšar, Sofija Grašič, Jernej Šubelj, Nejc Bavdaž, Tai Bonetto, Aljaž Cvek in Martin Lev Rjazancev iz 8. razreda ter
 • Matija Pretnar, Aljaž Ambrožič, Andraž Arh, David Maček, Matevž Pogačar, Miha Valant, Danaja Bertoncelj, Martin Golub in Živa Sitar iz 9. razreda

Na področno matematično tekmovanje se uvrstijo učenci od 6. do 9. razreda, ki imajo najboljši rezultat na šolskem tekmovanju. Udeleženci področnega tekmovanja, ki bo potekalo v sredo, 6. aprila 2022, v Žirovnici, so:

 • Zala Soklič in Lani Smolej iz 6. razreda,
 • Gašper Ambrožič, Patrik Oman, Nejc Stergar Avbelj, Nejc Mišov, Manca Odar in Nik Pristavec iz 7. razreda
 • Klara Berc, Gaber Demšar in Sofija Grašič iz 8. razreda ter
 • Matija Pretnar, Aljaž Ambrožič in Andraž Arh iz 9. razreda.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za prikazano znanje in za osvojena priznanja, udeležencem področnega tekmovanja pa želimo veliko znanja in spretnosti pri reševanju novih matematičnih izzivov.

Mentorice matematike

(Skupno 321 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost