Skoči na glavno vsebino

Znani so uradni rezultati regijskega tekmovanja iz logike (za 8. in 9. r) oz. državnega tekmovanja (za 7. r), ki je potekalo 21. oktobra 2023 na OŠ Šenčur.

Našo šolo so zastopali Ajda Kralj (7. c), Neža Urša Primožič (7. b), Ela Bavdaž (8. c), Lovro Primožič (8. c) in Lani Smolej (8. c). Vsi so pokazali veliko znanja in dosegli lep rezultat, med najboljše pa so se uvrstili vsi trije učenci 8. razreda. Vsi učenci prejmejo BRONASTO PRIZNANJE IZ LOGIKE. Na državno tekmovanje, ki bo potekalo 11. novembra v Ljubljani, so se uvrstili: Lovro Primožič, Ela Bavdaž in Lani Smolej.

Vsem učencem čestitamo za dosežen rezultat, udeležencem državnega tekmovanja pa želimo veliko uspeha pri reševanju lingvističnih in logičnih nalog.

Metka Jemec, mentorica

(Skupno 186 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost