Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

Dolžni smo vam še rezultate spomladanske papirne akcije in skupne rezultate obeh letošnjih akcij zbiranja starega papirja.

Skupaj s podružničnima šolama v Ribnem in na Bohinjski Beli smo na spomladanski papirni akciji zbrali 40 580 kg starega papirja. Največ starega papirja je zbral 4. b razred (3368 kg), sledi mu 9. b (2998 kg), na tretje mesto pa se je uvrstil 6. b (2341 kg) oddelek.

Na obeh papirnih akcijah skupaj smo zbrali 65 360 kg starega papirja, zmagovalec šolskega leta pa je 9. b s 4686 kg. Drugo mesto je osvojil 6. b s 4684 kg, tretje pa 4. b s 4581 kg zbranega starega papirja.

Rezultati po posameznih oddelkih so objavljeni na oglasni deski šole, po posameznikih pa jih lahko dobite pri razrednikih.

Za sodelovanje na papirni akciji se vsem zahvaljujemo.

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost