Skoči na glavno vsebino

Projekt KREATIVA IZZIVA je namenjen vsem mladim od 12. leta starosti dalje. S sodelovanjem občine Bled in razvojno agencijo Zgornje gorenjske – Ragor ga izvaja Kulturno-umetniško društvo KAMOT iz Zasipa. Mladostnikom želijo ponuditi prijazno okolje, kjer se družijo, svobodno izražajo, ustvarjajo in se dobro počutijo. To je čas, ki ga preživijo stran od ekranov. Mladostnike trenutno zelo zanima svet modernih družabnih iger, zato so v letošnjem letu povezali idejo gledališke improvizacije z dejavnostjo igranja modernih namiznih iger.  Strateško in ustvarjalno razmišljanje sta dober par pri krepljenju socialnih in komunikacijskih veščin mladostnikov. To je pomemben čas za njih, saj v tem obdobju potrebujejo spodbude in možnost druženja s kvalitetno vsebino. S tem projektom širijo ponudbo dejavnosti za mladostnike v občini Bled.

Cilj projekta so:

  • krepitev osnovnih komunikacijskih veščin,
  • krepitev samozavesti in veščin javnega nastopanja,
  • izboljšanje sposobnosti komuniciranja,
  • spodbujanje k izražanju in govoru,
  • ustvarjanje varnega okolja in občutka skupnosti,
  • spoznavanje različnosti umetniških jezikov,
  • spodbujanje strateškega razmišljanja.

Srečanja bodo vsako sredo, od 22. novembra dalje v Medgeneracijskem centru Vezenine Bled. Lepo vabljeni!

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost