Skoči na glavno vsebino

V letošnjem šolskem letu smo se odločili, da za izvedbo predavanja za starše prosimo gospoda Izidorja Gašperlina, predavatelja, avtorja knjig, publicista, svetovalca in terapevta. Predavanje za starše z naslovom Vzgoja otrok v sodobnem svetu bo v četrtek, 9. 3. 2023 ob 17.00 v avli OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled.

V predstavitvi je predavatelj takole zapisal: Večina staršev se je znašla v precepu. Na eni strani množica knjig, revij in TV oddaj s kopico receptov in nasvetov o “pravilni” vzgoji, na drugi pa razjarjeni, naveličani, prezahtevni, nedisciplinirani … otroci. Ob tem pa lastni občutki nesposobnosti, nemoči, obupa in krivde. Kaj v resnici potrebujejo naši otroci in zakaj jim tega nikakor ne uspemo dati? Na predavanju bomo poskušali poiskati pot do odgovorov.

Vljudno vabljeni.

 

(Skupno 138 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost