Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek 9.5., smo učenci prve triade šolsko uro preživeli v prav posebni družbi. Obiskali so nas učitelji glasbene šole Radovljica s svojimi glasbili. Predstavili so nam različna pihala in trobila. Uživali smo v melodijah flavt, klarineta, pozavne, saksofona in trobente. Ugotovili smo, da se instrumenti razlikujejo predvsem pa načinu igranja. Vsa pa lahko igrajo tiho in tudi zelo glasno. Prijetno nas je presenetil učitelj, ki nam je na harmoniko zaigral znani napev. Najbolj pa smo uživali, ko so se vsi instrumenti povezali v skupni orkester in zaigrali Račke. Ob tej poskočni melodiji smo se vsi veselo zavrteli. Na koncu so nas povabili k vpisu v glasbeno šolo.

Hvala glasbenim učiteljem za prijetno urico ob instrumentih, ki jih ne slišimo vsak dan.

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost