face

Ravnateljica Nataša Ahačič, prof. razrednega pouka

telefon: 04 5780 621

e-naslov: natasa.ahacic@os-bled.si

 face

Pomočnica ravnateljice Petra Tonejc, prof. matematike in računalništva

telefon: 04 5780 622

e-naslov: petra.tonejc@os-bled.si

 

Tatjana Urbančič, poslovna sekretarka

telefon: 04 5780 620

fax: 04 5780 640

e-naslov: os-bled@guest.arnes.si

Vesna Ogrinec, računovodja

telefon: 04 5780 624

fax: 04 5780 640

e-naslov: vesna.ogrinec@os-bled.si

 face

Sabina Ponikvar, knjigovodja

telefon: 04 5780 625

fax: 04 5780 640

e-naslov: sabina.ponikvar@os-bled.si

Alenka Weithauser, uni. dipl. psihologinja, integrativna psihoterapevtka telefon: 04 5780 627 e-naslov: alenka.weithauser@os-bled.si

Vesna Kordež, uni. dipl. socialna pedagoginja telefon: 04 5780 628 e-naslov: vesna.kordez@os-bled.si

 

Jana Černe, prof. defektologije telefon: 031 208 504 e-naslov: jana.cerne@os-bled.si

face

Mateja Stošicki telefon: 04 5780 639 e-naslov:

   

Andrej Jalen
telefon: 04 5780 631
e-naslov:

Petra Dermota, prof. matematike in tehnike ter vodja informacijskih dejavnosti

telefon: 04 5780 636

e-naslov: petra.dermota@os-bled.si

Primož Mirtič Dolenec

telefon: 04 5780 636

e-naslov: primoz.mirtic@os-bled.si

 

Učiteljski zbor po abecednem redu

Učitelj/učiteljica

Predmeti in razredi

Albina Svetina, prof. razrednega pouka

e-naslov: albina.svetina@os-bled.si

  • učiteljica v 1. in 2. f

Alenka Branc Demšar, prof. razrednega pouka

e-naslov: alenka.branc-demsar@os-bled.si

  • angleščina

Alenka Čeh, prof. razrednega pouka

e-naslov: alenka.ceh@os-bled.si

  • učiteljica razrednega pouka 2. e

Alenka Kogoj, prof. matematike in tehnike

e-naslov: alenka.kogoj@os-bled.si

  • razredničarka 9. c
  • matematika
  • tehnika in tehnologija
  • obdelava gradiv: les
  • obdelava gradiv: kovine
  • robotika v tehniki

Alenka Šimnic, prof. biologije in gospodinjstva

e-naslov: alenka.simnic@os-bled.si

  • razredničarka 6. a
  • naravoslovje
  • biologija
  • organizmi v naravi in umetnem okolju
  • raziskovanje organizmov v domači okolici
  • rastline in človek

Aleš Ambrož, prof. razrednega pouka

e-naslov: ales.ambroz@os-bled.si

  • razrednik 4. a

Alma Stružnik, prof. slovenščine

e-naslov: alma.struznik@os-bled.si

  • razredničarka 9.a
  • slovenščina

Ana Hribar, prof. športne vzgoje

e-naslov: ana.hribar@os-bled.si

  • šport
  • razširjen program “gibanje in zdravje”
  • podaljšano bivanje

Anja Duljak, prof.

e-naslov:

  • podaljšano bivanje

Anja Mitić, prof. razrednega pouka z angleščino

e-naslov: anja.mitic@os-bled.si

  • angleščina

Andrej Jalen,

e-naslov: andrej.jalen@os-bled.si

  • knjižničar

Andreja Grilc, prof.

e-naslov: andreja.grilc@os-bled.si

  • matematika

Bernardka Bernard, prof. razrednega pouka

e-naslov: bernardka.bernard@os-bled.si

  • razredničarka 3. b

Blanka Valant, prof. razrednega pouka

e-naslov: blanka.valant@os-bled.si

  • učiteljica razrednega pouka 1.e

Borut Sirk, prof. telesne vzgoje

e-naslov: borut.sirk@os-bled.si

  • razrednik 8.a
  • šport
  • neobvezni izbirni predmet šport
  • izbirni predmet nogomet

Dana Sušnik, prof. razrednega pouka

e-naslov: dana.susnik@os-bled.si

  • podaljšano bivanje

Dora Martinc, prof. razrednega pouka

e-naslov:dora.martinc@os-bled.si

  • podaljšano bivanje na podružnici Ribno

Elizabeta Žnidaršič Stefanciosa, dipl. vzgojiteljica

e-naslov: elizabeta.znidarsic@os-bled.si

  • vzgojiteljica v 1. b

Eva Klinar, prof. slovenščine

e-naslov: eva.klinar@os-bled.si

  • razredničarka 7. b
  • slovenščina

Helena Vojvoda, prof. fizike in tehnike

e-naslov: helena.vojvoda@os-bled.si

  • tehnika in tehnologija
  • neobvezni izbirni predmet tehnika

Irena Burja, prof. razrednega pouka

e-naslov: irena.burja@os-bled.si

  • razredničarka 2. a

Irena Kosmač, prof. glasbene vzgoje

e-naslov: irena.kosmac@os-bled.si

  • razredničarka 6. b
  • glasbena umetnost
  • pevska pripravnica
  • otroški in mladinski pevski zbor

Jana Nerat, prof. angleščine

e-naslov: jana.nerat@os-bled.si

  • angleščina

Janja Iskra, dipl. vzgojiteljica

e-naslov: janja.iskra@os-bled.si

  • podaljšano bivanje

Justi Barle, prof. razrednega pouka

e-naslov: justi.barle@os-bled.si

  • razredničarka 3. a

Klara Iskra, prof. razrednega pouka

e-naslov: klara.iskra@os-bled.si

  • razredničarka v 3. in 4. f

Kristina Kodranov Maroševič, prof. španščine in zgodovine

e-naslov: kristina.kodranov-marosevic@os-bled.si

  • razredničarka 7. c
  • zgodovina
  • španščina

Lidija Vidic, prof. razrednega pouka

e-naslov: lidija.vidic@os-bled.si

  • razredničarka 5. a

Marjeta Sebanc, prof. razrednega pouka

e-naslov: meta.sebanc@os-bled.si

  • razredničarka 4. b

Maja Jemc, prof. angleščine

e-naslov: maja.jemc@os-bled.si

  • razredničarka 7. a
  • angleščina

Martina Šporar, prof. razrednega pouka

e-naslov: martina.sporar@os-bled.si

  •  razredničarka 2. b

Mateja Sirk, prof. razrednega pouka

e-naslov: mateja.sirk@os-bled.si

  • razredničarka 5. b

Metka Jemec, prof. matematike in tehnike

e-naslov: metka.jemec@os-bled.si

  • matematika
  • razvedrilna matematika
  • logika

Metka Pazlar, prof. zgodovine in geografije

e-naslov: meta.pazlar@os-bled.si

  • razredničarka 8. b
  • geografija
  • domovinska in državljanska kultura in etika

Metka Skumavec, prof. razrednega pouka

e-naslov: meta.skumavec@os-bled.si

  • razredničarka 3. in 5. e

Metka Svetina, prof. razrednega pouka

e-naslov: metka.svetina@os-bled.si

  • razredničarka 1. b

Nataša Klinar, prof. razrednega pouka

e-naslov: natasa.klinar@os-bled.si

  • učiteljica na podružnici Boh. Bela

Nuša Poljanec, prof. razrednega pouka

e-naslov: nusa.poljanec@os-bled.si

  • razredničarka 4. e

Irena Švagelj Fajan, prof. nemščine

e-naslov: 

  • angleščina
  • obvezni izbirni predmet nemščina
  • neobvezni izbirni predmet nemščina

Petra Dermota, prof. matematike in tehnike, roid

e-naslov: petra.dermota@os-bled.si

  • vodja informacijske dejavnosti
  • tehnika in tehnologija
  • neobvezni izbirni predmet računalništvo

Petra Tonejc, prof. matematike in računalništva

e-naslov: petra.tonejc@os-bled.si

  • pomočnica ravnateljice
  • matematika

_______________, prof. razrednega pouka

e-naslov: 

  •  

Renata Štern, prof. biologije in gospodinjstva

e-naslov: renata.stern@os-bled.si

  • gospodinjstvo
  • sodobna priprava hrane
  • načini prehranjevanja
  • vodja prehrane

Ristana Dabič, prof. razrednega pouka

e-naslov: ristana.dabic@os-bled.si

  •  razredničarka 1. a

Romana Berce, dipl. vzgojiteljica

e-naslov: romana.berce@os-bled.si

  • vzgojiteljica v 1. a
  • podaljšano bivanje

Sara Petrič, prof. slovenščine

e-naslov: sara.petric@os-bled.si

  • razredničarka 9. b
  • slovenščina

Saša Zupan, prof. razrednega pouka

e-naslov: sasa.zupan@os-bled.si

  • razredničarka v 3. c

Sergeja Ažman Lapajne, prof. likovne vzgoje

e-naslov: sergeja.azman-lapajne@os-bled.si

  • likovna umetnost
  • jutranje varstvo

Špela Starič, prof.

e-naslov: spela.tavcar@os-bled.si

  • podaljšano bivanje

Tina Burja, prof. biologije in kemije

e-naslov: tina.burja@os-bled.si

  • razredničarka 6. c
  • kemija
  • biologija
  • naravoslovje
  • kemija v življenju

Ula Štibelj,

e-naslov: ula.stibelj@os-bled.si

  • razširjen program “gibanje in zdravje”
  • podaljšano bivanje

Urška Beber, univ. dipl. pedagoginja

e-naslov: urska.beber@os-bled.si

  • podaljšano bivanje na POŠ Bohinjska Bela

Veronika Koselj, prof. razrednega pouka

e-naslov: veronika.koselj@os-bled.si

  • razredničarka 5. f

______________, prof. razrednega pouka

e-naslov:

  •  

Vesna Repe, prof. telesne vzgoje

e-naslov: vesna.repe@os-bled.si

  • šport
  • šport za zdravje

Vinko Poklukar, prof. telesne vzgoje

e-naslov: vinko.poklukar@os-bled.si

  • šport
  • šport za sprostitev

Ime in priimek

Funkcija

Bojan Arh

hišnik

Dušan Rozman

hišnik

Elena Bašić

čistilka

Evgenija Vuzem

čistilka

Branka Rozinger

čistilka

Arifa Skenderović čistilka
Polona Stres čistilka
Vesna Čakš čistilka
Milka Zrnić čistilka
Francka Bremec vodja kuhinje
Kristina Lučič pomočnica kuharice
Suzana Ropret kuharica in čistilka na POŠ Bohinjska Bela
Joži Šorli kuharica in čistilka na POŠ Ribno
(Skupno 9.014 obiskov, današnjih obiskov 4)
Dostopnost