Interesne dejavnosti

Za razvijanje različnih interesov učencev organiziramo vrsto interesnih dejavnosti, v katere se učenci vključujejo prostovoljno. Interesne dejavnosti vodijo pedagoški delavci šole ali zunanji sodelavci in so praviloma brezplačne.

Pri nekaterih bo potrebno prispevati le za material oziroma potrebščine, ki jih bodo učenci potrebovali za delo.

Interesne dejavnosti se bodo organizirale, če bo v skupini vsaj 8 učencev. Priporočamo, da so učenci vključeni vsaj v eno interesno dejavnost oziroma v toliko interesnih dejavnosti, kolikor jih bodo zmogli.

Dejavnosti na matični šoli

V letošnjem šolskem letu bi za učence organizirali naslednje dejavnosti:

Interesna dejavnost Razred Izvajalec
Pevska pripravnica 1. Irena Kosmač
Cici vesela šola 1.–3. Meta Sebanc
Logika

2.

3.

4.–6.

Martina Šporar

Metka Svetina

Primož Mirtič Dolenec

Naravoslovje – Kresnička

2.

3.

4. in 5.

Irena Burja

Metka Svetina

Meta Sebanc

Noč s knjigo 3. in 4.  M. Sebanc, B. Bernard, S. Zupan, I. Burja
Otroški pevski zbor 2.–4.  Irena Kosmač
Razredni ZOO 3. in 4.  Alenka Šimnic
Vesela šola  4.–9. Martina Šporar, Meta Pazlar
Tabor Hočem več 4. in 5.  S. Zupan, I. Burja, J. Barle
Računalniški krožek 4. Petra Tonejc
Knjižničarski krožek 5.–9.  Andrej Jalen
Angleški krožek – Extra English 4.–6. Alenka Branc Demšar, Maja Jemc
Turistični krožek 4. in 5.  Saša Zupan, Andrej Jalen
Malo likovno snovanje 1.–5. Sergeja A. Lapajne
Planinski krožek 1.–9. B. Bernard, J. Černe, A. B. Demšar
Angleška bralna značka 2.–9.  Anja Mitić, J. Nerat, M. Jemc, Alenka B. Demšar, Irena Š. Fajan
Novinarski krožek – Beli lokvanj 4.–9. Sara Petrič
Otroški parlament 4.–9. Meta Pazlar
Ustvarjalnice 3.–5.  Alenka Weithauser
Logika, Matemček 7.–9. Metka Jemec
Razvedrina matematika 6.–9. Metka Jemec
Nemška bralna značka 5.–9. Irena Švagelj Fajan
Španska bralna značka 7.–9. Kristina Kodranov Maroševič
Debatni klub 6.–9. Eva Klinar
Lutkovni krožek 3.–9. Elizabeta Žnidaršič S., B. Bernard
Mladinski pevski zbor 5.–9. Irena Kosmač
Slovenska bralna značka 6.–9. A. Stružnik, S. Petrič, E. Klinar
Dramski krožek 6.–9. Meta Pazlar
Slikanje na platno 6.–9. Sergeja Ažman Lapajne
Šolski radio 7.–9. Meta Pazlar
Verižni eksperiment 7.–9. Primož Trontelj
Sladkorna bolezen in tekmovanje 8. in 9.  Renata Štern
Gledališki gib (Gremo mi naprej) 8. in 9.  Eva Klinar, Elizabeta Žnidaršič S.
Kitajščina    Nina Ovsenek
Šah   ŠAH klub Lesce
     
     
(Skupno 1.420 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost