Skoči na glavno vsebino

MEDOBČINSKI KROS

V četrtek, 20. 10. 2022, je v Radovljici potekal medobčinski kros v atletiki. Naša šola je dosegla odlične rezultate v vseh kategorijah (3 prva, 3 druga in 3 tretja mesta) in še vrsto zelo dobrih uvrstitev.

Pri učenkah 6. razreda je PIJA ŠEPIČ dosegla prvo mesto in TINKARA POGAČAR tretje mesto.

ČRT DEMŠAR je dosegel odlično prvo mesto in ALEKSANDER MALININ tretje mesto pri učencih 6. razreda.

IZABELA PALHARTINGER in OŽBEJ KODEH sta pritekla drugo mesto med učenkami in učenci 7. razreda.

Pri učenkah 8. razreda je META MOZETIČ dosegla prvo mesto in MANCA ODAR tretje mesto.

JAKOB POGAČAR  drugi  pri učencih 8. razreda.

Skupaj se je krosa udeležilo 53 učencev in učenk naše šole.

Čestitke vsem udeležencem.

LJUBLJANSKI MARATON

 

V soboto, 22. 10. 2022 se je v Ljubljani odvijala največja slovenska tekaška prireditev, 26. Ljubljanski maraton. Na šolskih tekih so zastopali šolo tudi naši učenci. Dosegli so odlične rezultate na razdalji 1800 m. V kategoriji učenk 6. razreda je ULA TRPIN dosegla odličen čas 08:56. META MOZETIČ, je s časom 06:29 dosegla odlično 7. mesto med 273 udeleženkami pri  učenkah 8. razreda, JAKOB POGAČAR pa je pritekel 10. mesto med 263 udeleženci, s časom 06:13 pri učencih 8. razreda.

Čestitamo vsem trem za udeležbo in odličen  rezultat.

(Skupno 282 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost