Skoči na glavno vsebino

Znani so uradni rezultati državnega tekmovanja iz matematične prostorske predstavljivosti Matemček, ki je potekalo v soboto, 26. novembra 2022, v Kamniku. Iz naše šole se je uvrstilo kar 24 učencev, ki so pokazali veliko znanja in spretnosti pri reševanju zahtevnih nalog. Za zlato in srebrno priznanje je potreben vrhunski rezultat in uvrstitev med najboljše v državi. Veseli smo, da je to uspelo tudi nekaterim našim učencem.

Srebrno priznanje prejmejo:

  • Leon Lah iz 3. b,
  • Manca Soklič iz 5. c,
  • Lovro Primožič iz 7. c,
  • Gašper Ambrožič iz 8. a in
  • Klara Berc iz 9. a

Zlato priznanje prejmejo:

  • Tim Soklič in Luka Brlec iz 2. c ter
  • Zala Soklič iz 7. c.

Iskrene čestitke vsem učencem za trud in izjemne rezultate.

Mentorji:  Martina Šporar, Metka Svetina, Primož Mirtič Dolenec in Metka Jemec

(Skupno 191 obiskov, današnjih obiskov 2)
Dostopnost