Skoči na glavno vsebino

 

Znani so uradni rezultati državnega tekmovanja iz LOGIČNE POŠASTI, ki je potekalo 21. 5. 2021, na naši šoli. Udeležilo se ga je kar osemnajst naših učencev od 1. do 9. razreda in zopet so dosegli izjemen uspeh. Vsi so pokazali veliko znanja, spretnosti in iznajdljivosti pri reševanju novih matematično logičnih problemov.

 Srebrno priznanje prejmejo:

  • Bart Gmajnar iz 2. a,
  • Nejc Fekonja iz 3. a,
  • Zala Soklič in Ela Bavdaž iz 5. c,
  • Klara Berc iz 7. a in
  • Urša Poljanec iz 9. b.

Dvema učencema se je uspelo uvrstiti med najboljše v državi, zato prejmeta ZLATO PRIZNANJE iz LOGIČNE POŠASTI. To sta:

  • Manca Soklič iz 3. c in
  • Aljaž Ambrožič iz 8. c,

Manca Soklič je z vsemi točkami postala tudi državna prvakinja. Iskrene čestitke vsem dobitnikom priznanj in vam želimo, da še naprej vztrajate pri tovrstnih tekmovanjih, ki krepijo iznajdljivost, kreativnost in logično spretnost.

Mentorji: Meta Sebanc, Martina Šporar, Primož Mirtič Dolenec in Metka Jemec

(Skupno 265 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost