Skoči na glavno vsebino

Med prvo karanteno je bila oblikovana spletna platforma in sistem prostovoljne učne pomoči ter socialne pomoči za otroke v stiski zaradi Covida-19, PRIJATELJ POMOČNIK.

Prostovoljci so študenti in nekateri profesorji (upokojeni in aktivni), ki jim trenutna situacija omogoča presežek časa, ki ga želijo usmeriti v nekaj dobrega. Trenutno sodeluje okoli 60 aktivnih prostovoljcev (»Prijateljev Pomočnikov«) in približno 80 učencev.

Zaradi hitre rasti in predvsem entuziazma s strani prostovoljcev so se odločili, da projekt postopoma predstavijo tudi šolam. Mi smo ena prvih.

Prijatelj Pomočnik lahko ponudi svoje prostovoljce učencem, ki bi jim ura ali dve individualne učne pomoči na teden prišli prav. Učna pomoč se izvaja na daljavo, tako kot so učenci že vajeni (»videokonference«).

Na platformo se prijavi  vsak učenec ali starš individualno, preko spletne strani Prijatelj Pomočnik – spletna stran ali po elektronski pošti na naslov prijateljpomocnik@gmail.com.

Izkoristite ponujeno možnost pomoči in pomagajte vašemu otroku (in sebi).

(Skupno 277 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost