Skoči na glavno vsebino

Izobraževalni center Združenja bank Slovenije že nekaj let zaporedoma organizira Evropski denarni kviz za dvig finančne pismenosti mladih. Nacionalni kvizi potekajo širom Evrope, sodeluje več kot 30 držav, pod okriljem Evropske bančne federacije. Letos smo se kvizu pod vodstvom učiteljice Mete Pazlar  pridružili tudi na naši šoli. Tekmovali so učenci 8. in 9. razreda. Kviz je potekal v četrtek, 4. 3. 2021, ob 12. uri preko učne platforme Kahoot. Naši učenci so se odlično izkazali saj so zasedli prva tri mesta.

Prvo mesto je osvojil Nejc Škantar, drugo mesto Gia Gartner in tretje mesto pa Nal Repinc. Šolo in učence je Združenje bank Slovenije nagradilo z denarno nagrado, ki je namenjena spodbujanju nadaljnjega izvajanja aktivnosti šole na področju finančnega opismenjevanj in učencem za njihove »šparovčke«.

Vsem iskrene čestitke!

Več o samem tekmovanju si preberite na uradni strani Združenja bank Slovenije.

 

(Skupno 257 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost