Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši in učenci!

Bliža se konec šolskega leta. Zadnji šolski dan, 23. 6. 2023, ne bo rednega pouka.

Učenci bodo imeli prve tri šolske ure namenjene ogledu prireditve ob dnevu državnosti, podelitvi spričeval, malici in slovesu. Ob 11.15 bodo otroke odpeljali avtobusi domov v vse smeri (razen učencev 1. razreda, ki jih pridete iskat starši).

Jutranje varstvo za prvošolce bo potekalo kot običajno, za učence, ki so  vključeni v podaljšano bivanje, bomo organizirali varstvo od 11.00 dalje. Kosilo bo ob 11.30, ob 12.15 pa  bodo odpeljali zadnji avtobusi.

Če bo otrok v varstvu po tej uri, ga boste morali priti iskat sami oziroma bo moral domov peš. Učenci, ki bodo v OPB-ju dalj kot do 14.00 ure in so prijavljeni na popoldansko malico,  jo bodo imeli tudi na ta dan (razen, če jo boste osebno odjavili).

Učencem predmetne stopnje smo kosilo odjavili. Če želite, da ima vaš otrok (od 6. do 9. razreda) kosilo v šoli, ga, prosim, prijavite.

Želimo Vam lepe počitnice in upamo, da se septembra veseli, zdravi in spočiti ponovno srečamo v šoli.

(Skupno 344 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost