Skoči na glavno vsebino

V soboto, 19.11.2022 so se tri ekipe naše šole udeležile 33. regijskega tekmovanja Mladina in gore. Tekmovanje je potekalo na OŠ Maksa Pečarja v Črnučah. Izkušene tekmovalke Lilu Repinc, Neja Justin, Katja Markovič in Ajda Potočnik so spretno opravile z nalogami. Tekmovanja so se udeležili tudi Bukselni, kot so se za tekmovanje poimenovali Črt Demšar, Tibor Mohar, Val Hrast in Matevž Pintar. Čeprav so najmlajši, so pokazali dovolj znanja in dosegli ustrezno število točk za uvrstitev na državno tekmovanje. Najbolje pa so se uvrstili Ponosni pohodniki Jaka Poljanec, Gaber Demšar, Nejc Mišov in Aljaž Jamar. Z odličnim poznavanjem vsebin planinske šole so se prav tako uvrstili na državno tekmovanje. Obema ekipama želimo veliko uspeha na 33. državnem tekmovanju, ki bo januarja v Postojni. Čestitke! Ponosni mentorici Bernardka Bernard in Jana Černe        Priloga: MIG_regijsko_črnuče_22_23

(Skupno 139 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost