Skoči na glavno vsebino

Pozdravljeni. Danes je bil fantastičen dan. Dopoldan smo si ogledali botanični park na Debelem Rtiču in imeli glasbeno delavnico, na kateri smo izdelali istrsko nunalco. Odlično je uspela. Po plavanju in kosilu smo se z ladjo odpeljali v Koper. Ogledali smo si največje znamenitosti in sredi Titovega trga odplesali ples Jerusalema, ki smo ga trenirali cel teden. Sedaj plavamo za delfinčka. Kar nekaj se nas je odločilo, da si poskusimo pridobiti zlatega delfinčka. Zvečer nam bodo učiteljice podelile pohvale za ves naš tedenski trud. Upamo, da jih dobimo vsi.

Jutri se vračamo domov. Naš povratek na Bled je predviden ob 14.30. Če se bo karkoli zalomilo na cesti, vas bodo pa naše razredničarke obvestile. Se veselimo, da vas ponovno objamemo. LP, šestošolci 🙂

(Skupno 277 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost