Skoči na glavno vsebino

Včeraj je bilo izvedeno predavanje za starše z naslovom Družinska e-pravila. Vsem, ki ste se predavanja udeležili, se iskreno zahvaljujemo. Zagotovo ste dobili kakšno novo informacijo, idejo, izhodišče za razmišljanje. Predavatelj, gospod Janez Arh, je tekom predavanja večkrat omenil Smernice za uporabo zaslonov pri otrocih in mladostnikih, ki jih je pripravila Zdravniška zbornica Slovenije, sekcija za primarno pediatrijo. Ob koncu lanskega šolskega leta smo informacijo in povezavo do smernic že objavili na naši spletni strani, a ker so informacije aktualne in tematika pomembna, jo objavljamo še enkrat. Na povezavi najdete tudi informacije o kakovostnih spletnih vsebinah za otroke in mladostnike ter kontakte v primeru težav.

Povezava do smernic: https://www.zdravniskazbornica.si/informacije-publikacije-in-analize/zasloni

Uporabne in zanimive informacije lahko dobite tudi na spletni strani Logouta, Centra pomoči pri prekomerni rabi interneta: https://www.logout.org/sl/blog/

Srečno v svetu digitalnih komunikacij.

 

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost