Skoči na glavno vsebino

Spoštovani učenci, starši, stari starši, …

Mesec maj je mesec Simbioze Giba. Simbioza Giba je največja vseslovenska akcija, ki združuje idejo medgeneracijskega sodelovanja, prostovoljstva in gibanja. Spodbujamo zdrav življenjski slog vseh generacij, ustvarjamo medgeneracijsko sodelovanje, omogočamo brezplačno spoznavanje novih gibalnih, rekreativnih in športnih aktivnosti in spodbujamo aktiven in zdrav način življenja v vseh življenjskih obdobjih.

Tako na naši šoli ponovno pripravljamo ŠPORTNO POPOLDNE. Izvedeno bo v četrtek, 12. 5. 2022, med 16 in 17.30.

Obiskovalcem bomo ponudili brezplačne vodene aktivnosti in uporabo šolskih telovadnic, površin ter rekvizitov. Zaželeno je torej, da učenci s seboj pripeljejo vsaj enega starša/starega starša/sorojenca/teto, strica, ipd.

Zaradi lažje organizacije prosimo, da se pravočasno prijavite na dogodek. Prijave so možne do srede na povezavi https://forms.office.com/r/VqaeTNcA7w

 

Lepo vas pozdravljam,

Ana Hribar, prof. ŠVZ, vodja projekta Simbioza giba

 

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost