Skoči na glavno vsebino

Vabljeni na Praznični bazar v Medgeneracijski center Vezenine Bled, ki bo v petek, 9.12.2022, s pričetkom ob 15:00.

Na bazarju si boste lahko izdelali svoj praznični aranžma, voščilnice in sodelovali na kulinarični delavnici. S svojimi izdelki se bodo predstavili lokalni ustvarjalci in pridelovalci: Ustvarjalna Hišica, Macrame Atelje, Tatjana Petrnel (keramika), Aleš Mlakar, Andreja Jakun, Nina Nežka Šiler; kot tudi ponudniki, ki se ponašajo s certifikatom kakovosti; Blejski lokalni izbor: Vrt Okusov z Matejo Reš, Mernik, trgovina in kmetijska proizvodnja, Kmetija Trgvav – žganje in likerji, Pr’ Andreco – Tilen Soklič – izdelki iz ribeza, Kmetija Princ – žganje, likerji, sokovi, marmelade, Pr’ Obvak – Radmila Lapuh – izdelki iz aronije.

Na ŠKARTu si boste lahko kupili rabljeno zimsko opremo.

Ob 17.00 se bo Gledališče Kukuc predstavilo s predstavo za otroke Pod prazničnim dežnikom, sledila bo plesno-glasbena pravljica z plesnim studiom Miki, Moj Klub in Kulturno društvo Doremi. Ob 19.00 pa si boste lahko ogledali prvi slovenski božični film Kapa (vstopnina 4 eur).

Vabljeni.

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost