Skoči na glavno vsebino

Občina Bled vas vabi na slavnostno otvoritev kolesarskega poligona, otroškega igrišča v sklopu projekta “Moj kraj, moj projekt” ter šestih kolesarskih postajališč v okviru operacije “Medgeneracijski živ žav”.

 Dogodek bo potekal v soboto, 14. oktobra 2023, ob 10. uri na prizorišču kolesarskega poligona, ob stavbi Infrastrukture Bled. 

Na otvoritvi bodo na ogled številne kolesarske vragolije, zračne akrobacije in prava mojstrstva s kolesi, ki jih bodo prikazali izkušeni kolesarji Športnega društva Summa Veldes. Poleg tega vas bo razveseljeval grafitar in digitalni umetnik VonderGech s.p. z ustvarjanjem izjemnega grafita. Pod okriljem Pagon športa, Matej Pagon s.p., bo potekala tudi animacija za otroke.

Vabljeni, da se pridružite otvoritvenemu dogodku in skupaj z nami uživate v razburljivem dnevu. To bo odlična priložnost za druženje, zabavo ter spoznavanje novega kolesarskega poligona in igrišča, ki bosta zagotovo popestrila naše življenje na Bledu.

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost