Sredstva šolskega sklada so namenjena nakupu nadstandardne opreme, prav tako z njimi občasno sofinanciramo dejavnosti, za katere iz rednih virov ni zadosti sredstev. S sredstvi sklada pomagamo socialno ogroženim družinam oziroma družinam, ki zaradi trenutnih okoliščin potrebujejo finančno pomoč. Sredstva se uporabljajo strogo namensko. Šolski sklad sredstva pridobiva s pomočjo donacij in različnih vsakoletnih akcij. Velik del sredstev zberemo z zbiranjem starega papirja v spomladanskem času. Hvala vsem, ki nam pri zbiranju sredstev kakorkoli pomagate.

Če bi želeli zaprositi za pridobitev subvencije iz sredstev iz šolskega sklada zavoda, izpolnite obrazec:

Izpolnjeno vlogo prinesite v tajništvo OŠ ali pošljite po elektronski pošti na naslov: solski-sklad@os-bled.si

Kot davčni zavezanci možnost, da do največ 0,3 % dohodnine namenite za donacijo Šolskemu skladu Osnovne šole prof. dr. Josipa Plemlja Bled. Vlogo in navodila najdete na sledeči povezavi:

Predstavniki šolskega sklada

PREDSTAVNIKI ŠOLE