Skoči na glavno vsebino

NARAVOSLOVNO TEKMOVANJE KRESNIČKA

V četrtek, 13.4.2023, smo na šoli izvedli šolsko tekmovanje v naravoslovju z imenom Kresnička. Na tekmovanje smo se pripravljali v pomladnih mesecih na posebnih delavnicah. Raziskovali smo rjavenje žebljev, izdelali prevesno gugalnico in spoznavali delovanje mišic. Sodelovali so učenci 2., 3., 4. in 5. razredov, skupaj je tekmovalo 49 učencev. Naši učenci so težke naloge uspešno reševali, mentorici Metka in Meta vsem čestitava za prizadevnost! Še posebej pa nas veseli, da bo kar 18 tekmovalcev prejelo bronasto priznanje. To pa so:

  1. razred, mentorica Metka Svetina:

Maks Ian Slivnik, 2.c

Tim Soklič, 2.c

Irena Vovk, 2.c

Miha Sodja, 2.c

Katarina Biškup Ulčar, 2.c

Jaka Marčič, 2.a

Leja Trgovčević, 2.c

  1. razred, mentorica Metka Svetina:

Tristan Hudovernik, 3.b

Leon Lah, 3.b

Filip Sitar, 3.b

Tadej Pogačar, 3.b

  1. razred, mentorica Meta Sebanc

Mina Pintar, 4.a

Mojca Sodja, 4.b

Max Gaber, 4.c

Mia Vovk, 4.c

  1. razred, mentorica Meta Sebanc

Lara Cepič, 5.a

Tinkara Biškup Ulčar, 5.c

Tita Dervarič, 5.c

 

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost