Skoči na glavno vsebino

V nedeljo, 16. 10. smo se udeleženci interesne dejavnosti Z glavo v naravo odpravili na izlet. Tokrat se je izleta udeležilo 15 učencev: trije sedmošolci, enajst osmošolcev in en devetošolec. Z javnim avtobusom smo se odpeljali do Ukanca, kjer smo začeli s pohodom. Odpravili smo se preko Komarče do Črnega jezera, kjer smo se »martinčkali« ter pojedli malico. Nato smo se odpravili proti Komni. Med hojo smo uživali v prekrasnih razgledih na Bohinjsko jezero. Ko smo prišli na Komno, smo se najprej v Koči okrepčali, nato pa odpravili do Koče pod Bogatinom, kjer smo si ogledali »zlate« macesne, ki so značilni za ta letni čas. Kasneje smo se odpravili nazaj proti izhodišču po lahki poti čez Pekel. Imeli smo perfekten sončen dan brez oblakov.

(Skupno 174 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost