Skoči na glavno vsebino

ATLETIKA – MEDOBČINSKO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠOL

BLED, 10.5.2022

V torek, 10.5.2022 je na Bledu ponovno, po dveh sušnih letih, potekalo medobčinsko prvenstvo osnovnih šol. Učenci in učenke šestih  šol:  OŠ Antona Tomaža Linharta Radovljica, OŠ Lipnica, OŠ Frana Saleškega Finžgarja Lesce, OŠ Gorje, OŠ Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica in OŠ Josipa Plemlja Bled, se je potegovalo za kar najboljše  rezultate in uvrstitev na Regijsko prvenstvo v šestih kategorijah (mlajše deklice in dečki) in sedmih (starejše deklice in dečki) ter štafeti 4x100m.

Prikazana atletika je bila res na zavidljivem nivoju.

Učenci in učenke naše šole so prikazali  odlične nastope in skupno osvojili 5 prvih, 5 drugih in 8 tretjih mest. Vsa pohvala pa tudi ostalim , ki so se borili po svojih najboljših močeh in dostojno zastopali šolo.

1.MESTO:

TUREL TAJA 300m

PALHARTINGER IZABELA skok v daljino

PRETNAR MATIJA 300m

HROBAT PLEMELJ ALJAŽ 1000m

ŠTAFETA DEČKI 4x100m

2.mesto:   

HORVAT IZA 300m

POGAČAR JAKOB daljina

BJELANOVIČ ALEKSANDER skok v višino

PETAČ LUKA VALENTIN skok v daljino

CUND ŽAN skok v višino

3.mesto:

MIKULIČ TIM 60m

MOZETIČ META 300m

BERCE VITA skok v daljino

HROBAT PLEMELJ BOR 300M

SODJA ZALOKAR TAI 1000m

PREZELJ PRIMOŽ  krogla

VIDIC ŽIGA skok v višino

ŠTAFETA DEKLICE 4x100m

Na regijsko prvenstvo osnovnih šol, ki bo 16.10.2022 v Kranju, se je uvrstilo  33 naših učenk in učencev. Iskrene čestitke in veliko uspeha vsem.

 

(Skupno 223 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost