Skoči na glavno vsebino

Znani so uradni rezultati šolskega tekmovanja iz znanja matematične prostorske predstavljivosti Matemček. Tekmovanje je potekalo v sredo, 10. 2. 2021, na daljavo. Tekmovalo je 13 učencev od 5. do 9. razreda in vsi so pokazali veliko znanja in zavzetosti pri reševanju prostorskih problemov.

Biserno priznanje so dosegli:

  • Zala Soklič iz 5. a,
  • Nik Pristavec in Gašper Ambrožič iz 6. a, 
  • Klara Berc iz 7. a,
  • Matija Lebar iz 8. b,
  • Aljaž Ambrožič iz 8. c,
  • Nina Ferjan iz 9. a ter
  • Jan Burja, Trina Pintar in Urša Poljanec iz 9. b.

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo 4. marca 2021 so se uvrstili: Zala Soklič, Nik Pristavec, Klara Berc, Aljaž Ambrožič in Nina Ferjan. Vsem tekmovalcem iskrene čestitke za dosežene rezultate, udeležencem državnega tekmovanja pa želimo čim več sreče in znanja na nadaljnjem tekmovanju.

(Skupno 520 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost