Skoči na glavno vsebino

Manca Špik predstavlja ekskluzivni koncert z vrhunskimi glasbeniki in s številnimi gosti, ki se bo izvedel samo enkrat, v nedeljo, 23. 4. 2023, ob 18.30. Z njo bodo na velikem odru Festivalne dvorane Bled stali tudi njeni prijatelji in glasbeni gostje: Dejan Vunjak, Isaac Palma in Rok Piletič ter posebno presenečenje večera – Mladinski zbor OŠ Bled. Na velikem koncertu z njenim ansamblom boste Manco spoznali bližje in bolj osebno kot kadarkoli doslej. Z odprtim srcem, ki ustvarja prelepe pesmi, ki jih piše sama, vam bo predstavila zgodbo dekleta, ženske, mame, prijateljice, glasbenice… Njeno zgodbo. Ekskluzivni koncert se bo zgodil na istem odru, kjer je Manca pred točno 20-timi leti prvič stopila pred publiko in postala »Prvi glas Gorenjske«!

Utrinek s prve skupne vaje v naši glasbeni učilnici si lahko ogledate na povezavi http://www2.arnes.si/~ikosma/

Nakup vstopnic: Eventim, TIC Bled, Petrol in Pošta.

(Skupno 152 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost