Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, dragi učenci.

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 v osnovnih šolah za učence od vključno 6. do 9. razreda začne izobraževanje na daljavo. Učenci bodo prejeli navodila za delo v MS Teamsih v zavihku zapiski do ponedeljka do 8. ure. Sporočamo vam, da bodo učenci imeli vsak dan organizirane tudi video konference. Prosimo, da se videokonferenc udeležijo, ker bodo tam dobili razlago in navodila za delo.  V primeru, da učenci od 6. do 9. razreda nimajo ustrezne opreme, jo bomo skušali zagotoviti v šoli.

Za učence od 1. do 5. razreda pouk v tem tednu poteka kot običajno – torej v šoli. Prosimo vas, da spremljate šolsko spletno stran, kjer bomo objavljali aktualna obvestila.

Lepo pozdravljeni,

Nataša Ahačič, ravnateljica

(Skupno 392 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost