Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, dragi učenci.

Vlada RS je dne 28. 3. 2021 zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih. Odlok velja od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021.

V četrtek, 1. 4. 2021, se zaradi prepovedi zbiranja ljudi začasno preneha izvajati vzgojno-izobraževalno delo v vrtcih ter v osnovnih in glasbenih šolah. Pouk v tem času bo potekal na daljavo (na podoben način kot ob prejšnjem zaprtju šol – podrobnejša navodila vam bodo posredovali razredniki oziroma jih bodo dobili učenci v šoli). 

Za učence od 1. do 3. razreda bomo za čas pouka na daljavo organizirali nujno varstvo. NUJNO VARSTVO se organizira za otroke, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah.

Verjamemo, da lahko premagamo tudi ta izziv in vam želimo prijazne velikonočne praznike.

 

(Skupno 118 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost